ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ
AC Jobs
Třebíč
před 6 dny

Máte zkušenosti s údržbou strojních a elektrických zařízení? Chcete pracovat v kolektivu plném energických lidí a vlastníte Vyhlášku č.

50 / 1978 Sb., 6? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis! Stabilní mezinárodní společnost na Vysočině hledá do svých řad posilu na pozici : ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ (25 - 29.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Servis a opravy elektro i strojních zařízení
  • Práce ve směnném provoze
  • Zjišťování neelektrických i elektrických hodnot
  • Zodpovědnost za správnost dokumentace
  • Pravidelné prohlídky podle harmonogramu
  • Co požadujeme?

  • SOU / SOŠ technického směru
  • Vyhlášku č. 50 / 1978 Sb. 6
  • Zkušenosti se servisem strojních zařízení výhodou
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • Týmového ducha
  • Co nabízíme?

  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Vzdělávací kurzy
  • Požádat