ŠANCE PRO ABSOLVENTY V OBORU AUTOMATIZACE
AC Jobs
Pardubice
před 2 dny

Vystudoval jsi VŠ elektrotechnickou se zaměření na automatizaci nebo robotiku? Chceš se podílet na vývoji moderních jednoúčelových strojů?

Mluvíš plynule anglicky a chceš jazyk i nadále aktivně využívat? Ozvi se! Mám pro tebe nabídku, která se neodmítá! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá posilu na pozici : ŠANCE PRO ABSOLVENTY V OBORU AUTOMATIZACE

Pracovní náplň

  • Návrhy a implementace robotů a PLC
  • Spolupráce s technologií
  • Příprava dokumentace návodky, manuály ke strojům
  • Komunikace s dodavateli
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru automatizace či robotiky
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Vyhlášku 50 6
  • Ochotu učit se nové věci, zájem o moderní technologie
  • Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti s celosvětovou působností
  • 5 týdnů dovolené
  • Kafeterii
  • Moderní technologie a kariérní postup
  • Požádat