Hledáme šikovné operátory, ubytování zdarma, vhodné pro páry!
Dobrá práce.cz
Havlíčkův Brod , CZ
před 1 dnem
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

  • manuální zručnost, spolehlivost
  • Nabídka

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • plat od 80,- / hod v čistém + výrobní bonusy
  • ubytování zdarma
  • příspěvek na soukromé bydlení
  • možnost přesčasů
  • kariérní růst
  • vhodné pro páry
  • Pracovní náplň

  • výroba počítačových sestav
  • montáž podle pracovního postupu
  • Poznámka

    Každý uchazeč bude kontaktován. Plat : od 80,- čistého na hodinu + výrobní bonusy

    Město : Havlíčkův Brod

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!