PROCESTUJ S NÁMI EVROPU! Staň se stevardem na zahr. linkách  
STUDENT AGENCY, RegioJet
Praha, CZ
před 17 hodinami

Čemu se budeš v práci věnovat?

 • Tvá cesta začne na vybraných autobusových trasách, kde budeš pečovat o pohodlí našich zákazníků připravíš jim dobrou kávu, denní tisk a občerstvení dle jejich představ
 • Zažiješ tady zajímavé situace, práce bude víc než pestrá, žádný stereotyp jako v kanceláři
 • Čeká tě cesta plná dobrodružství do různých měst Evropy - Berlín, Budapešť, Vídeň a později možná i Paříž, Londýn nebo Split.
 • Jestli tě baví cestování, tak tohle je něco pro tebe

 • Dáme ti možnost kariérně vyrůst a není to jen fráze. Máme pro tebe speciální školení STEVARD ACADEMY, kde se budeš moct v relativně krátkém čase vypracovat z nováčka na SUPERSTEVARDA a být mentorem pro ostatní.
 • Koho hledáme?

  Šikovné lidi, kteří milují cestování, mají zájem zlepšit se v komunikaci s lidmi, chtějí práci, co nejen vydělá penízky, ale je i životním stylem!

  Na co se můžeš těšit?

  Možnost být stevardem je skvělá pro lidi, kteří rádi cestují a baví je pečovat o klienty - ať se jedná o klasický servis, ale i řešit různorodé situace, se kterými se v dopravě setkáš.

  Získáš zkušenosti, které se ti pak budou hodit jak v budoucí kariéře, stejně tak i soukromém životě. Největší radostí je vozit v autobuse spokojené cestující, kteří si váží to, co pro ně děláte.

  Je to prostě práce, kterou člověk dělá srdcem!

  Moje jméno je Vlaďka a taky jsem začínala v RegioJetu jako stevardka. Práce se dala dobře skloubit s mým studiem na škole a taky mě to velmi bavilo.

  Nyní jsem personalistkou a hledám další takové, pro které může být pozice odrazovým můstkem na kariérní cestě. Pojď si se mnou povykládat na pohovoru mé kontakty nalezneš níže, tak se neváhej ozvat co nejdříve.

  A odměna?

 • Trasa PRAHA-BUDAPEŠŤ-PRAHA odměna 1800 Kč
 • Trasa PRAHA-VÍDEŇ-PRAHA odměna 1500 Kč
 • Trasa PRAHA-BERLÍN-PRAHA odměna 1100 Kč
 • Zaujala vás tato pozice? V tom případě už se těším na váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka odpovědět ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

  Typ pracovního vztahu

  Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

  Typ smluvního vztahu

  Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

  Benefity

  Sleva na firemní výrobky / služby, stravenky / příspěvek na stravování, kafetérie, firemní akce

  Požadované jazyky

  Angličtina (středně pokročilá)

  Požádat
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost