Programátor/elektrotechnický inženýr
Qres Technologies organizační složka - Czech
Hlušovice, Česká republika
před 9 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Qres Technologies organizační složka - Czech .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : Okružní 92, Bohuňovice (Hlušovice), 78314
  • Přidáno : 27.10.2018
  • Technici elektronici :

    Pracoviště : Okružní č.p. 92, Hlušovice.

    Náplň práce :

  • Práce v týmu výzkumu a vývoje na vývoji nových industriálních inkjetových tiskáren a příbuzných produktů
  • Podílení se na všech fázích vývoje produktu od prototypu až po finální výrobek
  • Návrh a úprava desek plošných spojů
  • Vývoj firmware kódu pro programovatelná zařízení zahrnující FPGA, CPLD, PIC micro-controller
  • Programování řídících systému pro motory, včetně servo řízení a krokových motorů
  • Vývoj softwaru v programovacím jazyku C / C++
  • Testování a optimalizace nových návrhů a systémových konfigurací
  • Sledování aktuálních technologických a průmyslových trendů
  • Tvorba produktové dokumentace a zajištění kvality, včetně montážní dokumentace a testovacích procedur
  • Spolupráce se servisním oddělením na vytváření technické dokumentace a servisních procedur
  • Požadavky :

  • Vysokoškolské vzdělání II. stupně
  • Zaměření, obor studia - elektrotechnické a počítačové inženýrství
  • Znalost práce na návrzích PCB : Eagle PCB design software apod.
  • Programování : znalost programovacího jazyku C / C++, Assembler, Verilog nebo VHDL
  • Ostatní počítačové znalosti : elektronické schematické CAD programy, Microsoft Office : Word, Excel
  • Jazykové znalosti - anglický jazyk - aktivně
  • Samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup
  • Zaměstnanecké výhody a benefity :

  • Možnost práce z domu resp. flexibilní pracovní doba
  • Možnost připojit se k dynamicky rozvíjejícímu se týmu vývoje digitálních technologii pro tiskařský průmysl
  • Práce se senior inženýry na pokročilém programování zařízení pro zpracování obrazu v reálném čase
  • Kreativní práce
  • Atraktivní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky
  • Informace o výběrovém řízení :

  • Není očekáváno, že má kandidát ihned veškeré požadované znalosti a dovednosti. Do velké míry rádi nového zaměstnance zaučíme.
  • Určující jsou zejména schopnosti, nasazení a výsledky.

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.
  • Životopisy s průvodním dopisem, prosím, zasílejte POUZE na uvedený kontaktní email.
  • Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 35 000 75 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis