Osobní konzultant pro business zákazníky (Praha)
T-Systems
Prag
před 63 dny

Popis práce

Hledáte práci, která bude mít smysl a bude Vás bavit? My Vám nabízíme pozici v mezinárodní společnosti, kde za sebou každý den uvidíte spokojené zákazníky.

Odměnou Vám bude nejenom férová mzda, ale také pochvalná vyjádření našich zákazníků.

Co u nás budete dělat?

Budete se starat o potřeby a přání našich top business zákazníků tak, aby se upevňovaly naše vzájemné vztahy a aby naši obchodní partneři získali služby na prémiové úrovni.

Se zákazníky budete v telefonickém nebo e-mailovém kontaktu, podle toho, který způsob komunikace preferují. Vaším úkolem bude naslouchat potřebám zákazníka, umět je správně vyhodnotit a vyřešit samostatně nebo ve spolupráci s jinými odděleními firmy.

Nebudete prodávat, o to se postarají jiní. : -) Vaším úkolem bude o zákazníka pečovat!

Koho hledáme?

Pozitivního člověka s ukončeným středoškolským vzděláním, který má v sobě cit pro potřeby zákazníků a dělá mu radost, když může někomu pomoci.

Protože přesně takoví jsme my stále se snažíme být nejlepší, inovovat a poskytovat našim zákazníkům péči na té nejvyšší úrovni.

Aby naši zákaznici měli podporu pro všechny svoje podnikatelské aktivity, pracujeme na osmi hodinové směny od 8 : 30 do 17 : 00 v pracovní dny (pondělí až pátek). Víkendy jsou volné.

Pokud rádi pracujete s počítačem, je vám blízká komunikace s lidmi po telefonu nebo emailem a nebojíte se převzít zodpovědnost a samostatně rozhodovat, tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Co Vám nabízíme?

Práci v mezinárodní společnosti, která je lídrem na trhu a pomáhá i svým zaměstnancům kariérně růst. Žijeme hodnotami, které nás všechny spojují.

Zkuste to i vy, přidejte se a začněte psát svůj vlastní příběh v T-Mobile!

Pravidelnou pracovní dobu od 8 : 30 do 17 : 00, takže volný čas budete mít plně pod kontrolou. Variabilní složku k základnímu platu, která Vám zajistí, že za svoji dobrou práci dostanete adekvátní odměnu.

Po zapracování budete mít k dispozici ročně 10 000 Kč na benefity a bude jenom na Vás, jak si je užijete. J Neomezený tarif s 20 GB dat, telefon, stravenky a slevy pro rodinu jsou samozřejmostí.

Pojďte se potkat, pošlete nám svůj životopis!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost