BRUSIČ
AC Jobs
Hodonín
před 10 dny

Máte zkušenosti ze strojírenského průmyslu a chcete pracovat pouze na jednu směnu? Jste manuálně zruční a technická dokumentace Vám není cizí?

Pokud ANO, tak nám zašlete váš životopis! Česká strojírenská společnost hledá kolegy na pozici : BRUSIČ (30-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • broušení oceli na plocho / kulato
  • příprava nástroje a komponent pro výrobu
  • kontrola kvality výrobku
  • spolupráce s kolegy z jiných oddělení
  • Co požadujeme?

  • SŠ s technickým nebo strojírenským zaměřením, vhodný i absolvent
  • znalost technické dokumentace
  • schopnost práce v týmu
  • manuální zručnost
  • Co nabízíme?

  • práce na jednu směnu
  • profesní i jazykové vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • místo výkonu práce : Mikulov
  • Požádat