junior programátor/-ka
ECM System Solutions s.r.o.
Opava
před 3 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

KO : Martin Krupa, tel. kontaktovat telefonicky >

životopis zašlete na e-mail : poslat email >

SŠ / VŠ se zaměřením na IT, výhodou praxe ve vývoji databázových aplikací (C#, Visual Basic, Java, Delphi...), znalost objektově orientovaného programování (OOP), výhodou znalost vývoje v .

NET, znalost relačních databází (výhodou znalost Microsoft SQL Server), výhodou uživatelská znalost Team Foundation Serveru (TFS), základní znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace, beztrestnost, bezúhonnost (vyžadován výpis z trestního rejstříku).

Pracoviště Opava, nástup ihned.

 • Pracovní náplň : zodpovědnost za všechny vývojové fáze pro nové a stávající SW aplikace; každodenní spolupráce s členy týmu a s ostatními týmy;
 • design, modifikace, implementace a dokumentace SW aplikací; provádění odhadů časové náročnosti vývoje dle zadání; tvorba produktové specifikace a technické dokumentace;
 • plánování a implementace testovací strategie.

  nahoru

  Vydělejte si na pivko společně.

 • Doporučit kamarádovi
 • Poslat na email
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost