NÁKUPČÍ - KOOPERACE
AC Jobs
Vyškov
před 2 dny

Máte zkušenosti v oblasti strategického nákupu a rádi byste využili znalost anglického nebo německého jazyka a máte znalosti v oblasti nákupu a strojírenské technologie?

Potom nám neváhejte zaslat svůj životopis! Významná strojírenská firma aktuálně obsazuje pozici : NÁKUPČÍ - KOOPERACE - STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových dodavatelů a kooperantů
  • objednávání materiálu a služeb (kooperací)
  • spolupráce s oddělením plánování, kvality, projektovými manažery a výrobou
  • vyjednávání podmínek, zpracovávání faktur
  • SŠ vzdělání
  • praxi na nákupním oddělení ve výrobní společnosti
  • anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s nákupní agendou
  • orientaci v potřebné administrativě
  • řidičský průkaz sk. B
  • logické myšlení a samostatnost
  • Co nabízíme?

  • různorodou práci v moderní perspektivní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • podpora vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • firemní stravování
  • místo výkonu práce : okres Vyškov
  • Požádat