KONSTRUKTÉR
AC Jobs
Jihomoravský kraj
před 2 dny

Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte kontaktovat! Úspěšná strojírenská společnost hledá šikovného kolegu / kolegyni na pozici : KONSTRUKTÉR -

ZAJÍMAVÉ PROJEKTY!!! (35 - 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Návrh produktů dle požadavků klienta
  • Dodržování technických parametrů
  • Spolupráce na nových i stávajících projektech
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání SŠ / VŠ technického směru
  • Zkušenost s 3D programy
  • Praxi alespoň 2 roky
  • Anglický jazyk - komunikativní úroveň
  • Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesionálního rozvoje a kariérního růstu
  • Jazykové vzdělávání a další nadstandardní benefity
  • Požádat