Sales Engineer - Project & Constructions (region Praha a střední Čechy)
Eaton
Prague, Czech Republic
před 61 dny

Job Description

  • Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů;
  • řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách.

    Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

    Sales Engineer Project & Constructions

    region Praha a střední Čechy)

    Náplň práce :

  • péče o klienty z řad firem zabývajících se technologiemi VN, NN, Hlavního osvětlení a CBS v regionu Praha a střední Čechy
  • vyhledávání nových zákazníků pro produkty VN, NN, Hlavního osvětlení a CBS
  • vedení obchodních jednání vedoucích k dosažení předepsaného obratu
  • vyhledávání vhodného technického řešení pro zákazníka
  • prezentace výrobků
  • Požadujeme :

  • VŠ nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • praxe v oboru min.3 roky
  • znalost trhu ve svěřeném regionu
  • znalost anglického jazyka pro komunikaci do firmy, plynulá řeč v AJ výhodou
  • flexibilita, samostatnost, obchodní duch, znalost práce s významnými klienty
  • zkušenosti s projektováním VN, NN výhodou
  • znalost software AutoCAD výhodou
  • řidičský průkaz sk. B aktivní řidič
  • předpoklad cestování i 50 % pracovní doby.
  • Nabízíme :

  • výrobky zavedené značky a zázemí silné nadnárodní firmy
  • dobré platové ohodnocení včetně provizní složky
  • až 5 dnů dovolené navíc k 4 týdnům řádné dovolené
  • odborná školení, jazykový kurz AJ
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • notebook, mobilní telefon
  • stravenky
  • Místo výkonu práce : Home office + pražská kancelář

    We make what matters work. Everywhere you look from the technology and machinery that surrounds us, to the critical services and infrastructure that we depend on every day you’ll find one thing inmon.

    It all relies on power. That’s why Eaton is dedicated to improving people’s lives and the environment with power management technologies that are more reliable, efficient, safe and sustainable.

    Because this is what matters. We are confident we can deliver on this promise because of the attributes that our employees embody.

    We’re ethical, passionate, accountable, efficient, transparent and we’remitted to learning. These values enable us to tackle some of the toughest challenges on the planet, never losing sight of what matters.

    Organization : Sales EMEA

    Job Level : Individual Contributor

    Schedule : Full-time

    Is remote work (i.e. working from home or another Eaton facility) allowed for this position? : Yes

    Does this position offer relocation? : No

    Travel : Yes, 50 % of the Time