SVAŘOVACÍ TECHNOLOG
AC Jobs
Plzeňský kraj
před 10 dny

Orientujete se v oblasti svařovacích technologií a chcete si budovat kariéru v úspěšné mezinárodní společnosti a mít možnost dalšího odborného a profesního rozvoje?

Pak nás kontaktujte ještě dnes!

Pracovní náplň

  • návrh, zpracování a schvalování výkresové dokumentace svařovaných dílů pro výrobu
  • vypracování technologických návodek a instrukcí pro různé operace
  • kontrola správnosti provádění navržených technologických postupů v praxi
  • návrhy nových svařovacích technologií a postupů
  • Co požadujeme?

  • vzdělání strojního / strojírenského směru
  • znalost technologií svařování
  • základní znalost AJ
  • spolehlivost, týmovost
  • certifikát svařovací inženýr IWE / EWE výhodou
  • Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • stravenky nebo možnost závodního stravování
  • vzdělávací kurzy a příspěvek na vzdělání
  • pracoviště Plzeň - město
  • Požádat