Recepční v administrativě s AJ
Dobrá práce.cz
Praha (okres Praha hl.m.), CZ
před 10 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 10.10.2018 Značka : 1321429165 ID : 1368433

Pracovní nabídka

Pro naše klienty hledáme studenty / ky na krátkodobé i dlouhodobé brigády na recepci v administrativě

Pracovní náplň

  • komunikace s klienty
  • organizace meetingů, zajištění cateringu
  • administrativní výpomoc
  • vyřizování telefonátů
  • Požadujeme

  • student / studentka VŠ
  • komunikativní angličtina / denní využití
  • organizační schopnosti
  • reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
  • flexibilita a velké pracovní nasazení
  • Nabízíme

  • práci v moderním prostředí
  • 100 - 140Kč / hod
  • flexibilní pracovní dobu
  • spolupráce na DPČ
  • Jak se přihlásit

    Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

    Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

    Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

    případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

    Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

    Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!