Technik kvality
AD EMPLOYMENT s.r.o.
Liberec
před 17 dny

Péče o svěřené zákazníky, zodpovědnost za kontrolní plány, FMEA, člen APQP týmu za kvalitu pro náběh nových projektů, řešení reklamací se svěřenými zákazníky s využitím nástrojů kvality, určení, zavedení a dohled nad plněním nápravných opatření kvality pro zákazníky, zavádění a evidence nápravných opatření k dosažení optimální kvality výrobků, vedení, sledování a řízení stavu nápravných opatření ze strany reklamací a auditů, školení zaměstnanců v otázkách souvisejících s kvalitou, vzorkování výrobků na zákazníka (např.

dle VDA2). Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání - technický obor, praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy, komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou, řidičský průkaz sk.

B, znalost MS Office, znalost Palstat výhodou, dobré komunikační a analytické schopnosti, ochota cestovat. Nabízíme : Zázemí nadnárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, výběr zaměstnaneckých benefitů (závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odborné vzdělávání, .

 • Vzdělání : vysokoškolské, vyšší odborné, bakalářské, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost