Operátor/ka bezpečnostního centra
DISPEČINK 365
Ostrava, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Varšavská č.p.

1589 / 110, Ostrava - Hulváky E-mail s profesním životopisem zašlete na : prace defendit.cz Náplň práce : -vzdálený monitoring zabezp.

zařízení připojených na bezpečnostní centrum, -obsluha PC s množstvím specifických programů, zadávání a editace objektů v rámci PCO a informačního systému, -

vytváření podkladů pro fakturaci, -vytváření statistik a evidencí dle požadavků zákazníka, vyhodnocování přijatých signálů ze zabezp.

systémů na střežených objektech, -vedení knihy jízd pro zaměstnance, -obsluha kamerových systémů, -komunikace s kontaktními osobami a bezpečnostními sbory, -

koordinace výjezdové skupiny a ostrahy při zásazích na objektech, -testování výjezdové skupiny, -práce v nepřetržitém 2směnném provozu (noční práce).

Požadavky : -vynikající znalost práce na PC (MS Office, OS Windows, internet) podmínkou, -vynikající znalost českého jazyka -

gramatika, psaní na počítači všemi deseti prsty, -aktivní přístup k řešení problémů, -ochota k dalšímu vzdělávání. -Vynikající komunikační schopnosti.

Benefity : -přístup k moderním technologiím, -možnost odborného rozvoje a dalšího vzdělávání, -práci vhodnou pro OZP, -férový systém odměňování.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost