KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE
AC Jobs
Beroun
před 2 dny

Vystudoval jste strojní obor a máte za sebou pracovní zkušenosti na pozici konstruktéra? Ovládáte CAD 3D modelování a cizí jazyk pro Vás není překážka?

Rád byste si našel zaměstnání v mezinárodní prosperující společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis, protože hledáme právě Vás.

Mezinárodní společnost, která má projekty pro světově působící přední výrobce automobilů, hledá novou posilu do týmu na pozici : KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE (od 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce plastových a kovových dílů
  • Zpracování technického řešení
  • Specifikace požadavků klientů
  • Úzká spolupráce s kolegy z Německa
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Znalost 3D CAD systému (CATIA výhodou)
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • Komunikativní anglický / německý jazyk
  • Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Školení a jazykové vzdělání
  • Jistotu a tradici v prosperující společnosti
  • Lokalita : Příbramsko
  • Požádat