Skladník
FK system - povrchové úpravy, s.r.o.
Modřice, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt : e-mailem (uchazeči pošlou životopis e-mailem na adresu : fksystem fksystem.cz - se jménem, bydlištěm, věkem a telefonním číslem) Firma FK systém - povrchové úpravy, s.r.o.

se zabývá prováděním povrchových úprav kovů.

Pro provoz v Modřicích (od 1.11 2019 v Řečkovicích).

Přijmeme skladníka. Hlavní pracovní náplň - výdej a příjem zboží do skladu, nákup zboží, výdej a evidence pracovních pomůcek, ostatní úkony související s chodem skladu.

Požadavky : základní vzdělání, znalost práce na PC (word, excel, internet), řidičský průkaz skupiny B, obsluha VZV výhodou, schopnost jednat s lidmi, pracovní nasazení, samostatné jednání, pracovitost, odpovědnost, čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav.

Pracovní doba : 7.00 - 15 : 30 hodin. Plat : 25.000,- Kč / měsíc Příspěvek na stravování. Roční odměny. Jedná se o dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned.

Místo výkonu práce : sídlo firmy v Modřicích, Chrlická 661 (od 1.11.

2019 ul.Karásek, Brno-Řečkovice)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost