Senior iOS Developer
Alza.cz a.s.
Praha
před 8 dny

Hledáme iOS vývojáře, který nám pomůže s vývojem nákupní mobilní aplikace na platformě iOS (). Naše mobilní appky v České republice využije přes 100 000 zákazníků měsíčně .

týmu mobilního vývoje budeš dělat práci, která je vidět a má smysl.

Alze je super kolektiv inspirativních lidí , kteří Tě rádi zaučí i pomůžou. Taky chápeme, že občas je potřeba vypnout, takže je úplně v pohodě si s kolegy zahrát stolní fotbálek, XBOX anebo Playstation .

Když budeš hodně unavený, můžeš si odpočinout v solné jeskyni nebo sauně , které jsou zkrátka boží.

Přijmeme senior, junior i úzce zaměřené vývojáře se zkušeností s vývojem webových aplikací. O co nám jde hlavně, je potenciál.

Vzhledem k charakteru práce je nezbytné, aby tě to bavilo , protože jedině tak ze sebe vydáš to nejlepší a budeš chtít sebe i nás posouvat.

Klademe důraz na technologické inovace a dáme Ti velký prostor k realizaci vlastních nápadů . Navíc zjistíme, v čem jsi dobrý a necháme Tě na tom pracovat dál, anebo si můžeš projít vícero pozicemi.

Co bude náplní práce : Vývoj nákupní aplikace pro iPhone a iPad.Spolupráce s vývojáři, testery či UX designéry.Vývoj nových funkčností a udržba stávajících.

Vytváření prototypů, přes testování až po nasazení do AppStore. Co očekáváme : Znalost jazyka Swift (znalost RxSwift výhodou).

Nadšení pro vývoj mobilních aplikací a Apple svět.Zapálení pro mobilní vývoj a sledování aktuálních trendů.Znalost anglického jazyka na úrovni porozumění technické dokumentaci.

Co nabízíme : Skvělou pracovní příležitost na poloviční / plný úvazek s možností učit se od těch nejlepších.Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatními.

Volnou pracovní dobu a možnost homeoffice.Možnost osobního růstu, školení a dalšího vzdělávání.Další zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.).

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost