Obchodník gastro stravenky
Lidl Česka republika v.o.s.
Plzeňsko, CZ
před 18 dny

Společnost Lidl stravenky v.o.s. je poskytovatelem nových stravenek na trhu. Naše stravenka je jediná, se kterou se dá zaplatit v restauracích a v prodejnách Lidl a Kaufland.

Našim zákazníkům (zaměstnavatelé, restaurace) chceme poskytnout nejlepší péčí, a proto hledáme právě Vás!

Vaše úkoly a pracovní náplň

  • Budeš aktivně oslovovat majitele restaurací ve Tvém okolí a prezentovat jim výhody nového projektu - Naše stravenka
  • Na vlastní kůži si vyzkoušíš sjednávání obchodu
  • Nepřipravíme Tě ani o konečné zajištění podpisu smlouvy o akceptaci Naší stravenky
  • Váš profil

  • Rád / a komunikuješ s lidmi a nechceš sedět v kanceláři
  • Nadšení pro akvizici nových zákazníků Ti není cizí
  • Případné zkušenosti z obchodu nebo z oblasti HORECA jsou pro nás velkým plus
  • Máš obchodního ducha a umíš pracovat jako samostatná jednotka
  • Vlastníš notebook / tablet s internetem na cesty
  • Nabízíme

  • Chtěli bychom s Tebou spolupracovat dlouhodobě, a proto Ti nabídneme dohodu o provedení práce na dobu neurčitou (následný přechod na hlavní pracovní poměr je možný)
  • Dostaneš skvělou příležitost nastartovat kariéru v oblasti obchodu
  • Za každou uzavřenou smlouvu Tě odměníme 300 Kč (cca 20 min. schůzka v restauraci)
  • Administrativou Tě nebudeme zdržovat, veškerý čas strávíš v terénu
  • Sférou vlivu budou restaurační zařízení ve Tvém okolí
  • Požádat