Analytik ekonomických dat PO oddělení podpory a centrálního nákupu na odboru podpory řízení příspěvkových organizací
Olomoucký kraj
Olomouc, Česká republika
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Olomoucký kraj .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
 • lokalita : Jeremenkova 1191 / 40a, Olomouc 9 (Olomouc), 77900
 • Přidáno : 19.7.2018
 • Odborní pracovníci organizace a řízení :

  Místo výkonu práce : Jeremenkova č.p. 1191 / 40a, Olomouc. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

  Charakteristika vykonávané práce : příprava a zpracovávání objemově rozsáhlých souborů dat a dalších údajů pro potřeby ekonomických analýz a predikcí hospodaření příspěvkových organizací pro jejich systémové řízení ze strany zřizovatele.

 • Požadavky : dosažené vzdělání VŠ, obor vzdělání ekonomika, statistika, informatika výhodou; znalosti oboru : zákon o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zákon o krajích;
 • praxe ve veřejné správě výhodou; praxe v oboru v posledních 5 letech výhodou; jazykové znalosti cizí jazyk (angličtina, francouzština, němčina) výhodou;
 • další požadované dovednosti : uživatelská znalost PC (MS Office 2010), MS Excel na pokročilé úrovni (práce s kontingenčními tabulkami, propojování souborů, listů ), ŘP sk.

  B, samostatnost, komunikativnost, smysl pro týmovou práci, schopnost analyticky a koncepčně myslet.

  přihlášce je nutné uvést, že uchazeč splňuje požadavky uvedené v podmínkách výběrového řízení na dané místo v členění dle tabulky (např.

  znalost práce s výpočetní technikou-v jakých programech, praxe ve státní správě nebo samosprávě od do u organizace .. název, popř.

  reference sdělí .. jméno, příjmení, kontakt). Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované funkční místo.

  Formulář přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.kr-olomoucky.cz - volná pracovní místa na KÚOK - přihláška do výběrového řízení -

  formulář. Dokument lze otevřít a stahovat pouze přes internet. Přihlášky v zalepené obálce s označením "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na pozici analytik ekonomických dat PO oddělení podpory a centrálního nákupu na Odboru podpory řízení příspěvkových organizací Krajského úřadu Olomouckého kraje" doručte POUZE na adresu : Krajský úřad Olomouckého kraje, Odbor kancelář ředitele, Oddělení řízení lidských zdrojů, Jeremenkova 40a, 779 11 Olomouc nebo předejte v podatelně úřadu, nejpozději do 21.

  9. 2018 do 12 : 00 hodin. O ukončení výběrového řízení budou uchazeči informováni mailem. Po ukončení výběrového řízení si lze osobní materiály uchazeče osobně vyzvednout po domluvě u Ing.

  Eleny Šimkové (kancelář č. 716 / 7NP, tel. : 585 508 808, e.simkova kr-olomoucky.cz), a to do konce kalendářního měsíce následujícího po dni vyhlášení výběrového řízení.

  Po uplynutí této lhůty budou všechny osobní materiály uchazečů skartovány.

  Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

  Hrubá mzda : 24 450 30 750 Kč / měsíc

  Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

  AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost