OBRÁBĚČ NA KLASICKÝCH STROJÍCH
AC Jobs
Olomouc
před 2 dny

Považujete se za velmi zkušeného obráběče kovů, ale celou praxi jste se věnoval spíše konvenčním obráběcím strojům jako klasickým soustruhům či horizontálním vyvrtávačkám než CNC strojům?

Hledáte-li zázemí ve výrobní firmě, která je úspěšná u zákazníků po celém světě, je tohle příležitost právě pro Vás! Zašlete nám svůj životopis na pozici : OBRÁBĚČ NA KLASICKÝCH STROJÍCH

Pracovní náplň

  • Obsluha klasického soustruhu či horizontální vyvrtávačky
  • Práce s technickou dokumentací
  • Dodržování technologických postupů a zásad BOZP
  • Zodpovědnost za kvalitu součástky
  • Vazačské činnosti
  • Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání ve strojírenství
  • Praxi s klasickými obráběcími stroji alespoň 2,3 roky
  • Vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
  • Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
  • Co nabízíme?

  • Zázemí české firmy úspěšné i v zahraničí
  • Maximálně dvousměnný provoz
  • Bonusy ( osobní a firemní prémie, při nízké absenci apod.)
  • Stravenky
  • Lokalita pracoviště : okres Olomouc
  • Požádat