TECHNIK HW
AC Jobs
Louny
před 4 dny

Máte praxi na pozici technické podpory nebo jste šikovný absolvent, který svou chybějící praxi nahradí proaktivitou a zápalem v dané oblasti?

Jste samostatný a rád nacházíte jednoduchá řešení složitých problémů? Pak jste pro nás ten správný člověk! Právě teď totiž hledáme posilu do týmu na pozici TECHNIK HW.

Pracovní náplň

  • Správa systémového a programovaného vybavení
  • Instalace a aktualizace využívaného SW
  • Správa počítačové sítě společnosti
  • Údržba HW, odpovědnost za bezpečnou likvidaci
  • Spolupráce v rámci různých závodů v Evropě
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání, ideálně z oblasti IT
  • Zkušenosti s instalací PC a konfigurací systému
  • Zkušenosti se správou sítě
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Praxe z výrobní společnosti bude výhodou
  • Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní výrobní firmy
  • Příležitost k nastartování kariéry a dalšího rozvoje
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravenky a na dojíždění
  • Lokalita : Žatecko