asistent(ka) marketingu/administrátor(ka) portálu
EDUWIN s.r.o.
Olomouc
před 9 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Pracoviště : Horní lán č.p. 445 / 1, Olomouc.

Do společnosti zabývající se využitím moderních technologií ve vzdělávání přijmeme asistenta marketingu / administrátora portálu.

Hledáme někoho, kdo rád komunikuje s lidmi, má organizační schopnosti a nebojí se moderních technologií. Vaším hlavním úkolem bude s pomocí manažera produktu zajistit fungování a marketingové aktivity vzdělávacího portálu www.eduwin.cz.

Pracovní náplň :

  • vyhledávání a jednání s novými zákazníky a dodavateli
  • administrativní podpora obchodních manažerů, sjednávání schůzek
  • organizace a příprava eventů, konferencí, workshopů
  • administrace obsahu vzdělávacího portálu
  • příprava marketingových materiálů
  • realizace marketingových aktivit na sociálních sítích
  • péče o stávající zákazníky vzdělávacího portálu
  • administrativní podpora manažera vzdělávacího portálu
  • Požadavky :

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (marketing / obchod / ekonomie výhodou)
  • výhodou zkušenost s marketingovou / obchodní činností
  • výhodou zkušenost s produkční činností nebo organizací eventů / konferencí / workshopů
  • orientace na sociálních sítích, kladný vztah k moderním technologiím
  • řidičský průkaz
  • výhodou anglický jazyk - komunikativně
  • komunikační, organizační schopnosti, iniciativa a řízení vlastního času, týmová spolupráce
  • Co nabízíme :

  • rozmanitou a pestrou práci, kde se každý den děje něco nového
  • zaškolení a podporu, firemní vzdělávání v oblasti soft-skills
  • získání zajímavých zkušeností, kontakt s významnými odborníky z oblasti profesního a osobního rozvoje
  • bonusy vázané na výsledky produktu
  • výhledově možnost kariérního růstu
  • Vaše CV s motivačním dopisem a nejlépe s fotografií odesílejte POUZE na adresu : poslat email >

  • Do předmětu napište : Pozice ASISTENT MARKETINGU / ADMINISTRÁTOR PORTÁLU.
  • nahoru

    Vydělejte si na pivko společně.

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat