Stavební a investiční technik/čka
Město Cvikov
Cvikov, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Město Cvikov .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Náměstí Osvobození 63, Cvikov, 47154
  • Přidáno : 8.11.2018
  • Stavební technici :

    Místo výkonu práce : Cvikov

    Pracovní úvazek : plný, na dobu určitou (necelé 4 roky, po dobu, po kterou bude stavební a investiční technik vykonávat funkci uvolněného místostarosty)

    Náplň práce :

  • příprava nebo realizace jednotlivých investic menšího rozsahu nebo části velkých investic,
  • zpracovávání návrhů investičních plánů,
  • příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce,
  • zpracování žádostí o dotace,
  • provádění stavebního dozoru,
  • příprava a zajišťování dokumentace pro stavební povolení.
  • Předpoklady pro vznik pracovního poměru :

  • fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let,
  • občan České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt a ovládá český jazyk,
  • způsobilý k právním úkonům,
  • bezúhonný (za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné služby, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena).
  • Požadavky na uchazeče :

  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou - stavební zaměření podmínkou,
  • podmínkou praxe ve stavebnictví minimálně 4 roky
  • řidičské oprávnění skupiny "B",
  • znalost práce s PC na velmi dobré úrovni (Word, Excel, PowerPoint), orientace na internetu, schopnost získávat a zpracovávat data, emailová komunikace,
  • dobré společenské vystupování, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita,
  • Písemná přihláška musí obsahovat :

  • jméno, příjmení, titul, datum a místo narození zájemce,
  • státní příslušnost,
  • místo trvalého pobytu a kontaktní údaje,
  • číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
  • datum a podpis.
  • K přihlášce je nutné doložit :

  • strukturovaný profesní životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech,
  • výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců),
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • Nabízíme :

  • 9. platová třída (podle Nařízeni vlády č. 341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě) + osobní příplatek (po zapracování),
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, apod.),
  • dobré pracovní prostředí.
  • Lhůta pro podání přihlášky :

  • písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději dne 07. 12. 2018 do 11 : 00 hodin v podatelně Městského úřadu Cvikov, Náměstí Osvobození 63, 471 54 Cvikov, Cvikov I,
  • přihlášku NELZE zasílat prostřednictvím elektronické pošty,
  • obálku je nutné označit slovy "NEOTVÍRAT - výběrové řízení SIT".
  • Na ústní pohovor budou následně pozváni vybraní uchazeči, kteří splnili požadavky uvedené v oznámení o výběrovém řízení a předložili požadované doklady.

    Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu kdykoli v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)