ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE PRO TÝM ODDLUŽENÍ
Insolvency Project v.o.s.
Hradec Králové, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / -ICE PRO TÝM ODDLUŽENÍ - PP na dobu neurčitou, nástup ihned, pružná pracovní doba - Přátelský pracovní kolektiv mladý duchem hledá nové kolegy nebo kolegyně.

Naší každodenní náplní práce je samostatné vedení spisu dlužníka v insolvenci a administrativní práce s tím spojená jako např.

vyřizování příchozí a odchozí pošty, komunikace s dlužníky, soudy a úřady, správa datové schránky, zjištění pohledávek a majetku a jejich evidence.

 • Požadujeme : středoškolské vzdělání, dobrá ústní i písemná komunikace, umět vyhodnotit získané informace, finanční gramotnost, znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B, slušné vystupování, samostatnost, rozhodnost, flexibilita, spolehlivost a pečlivost.
 • Nabízíme : stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou a dobrým finančním ohodnocením.
 • Dále příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv a plno firemních benefitů jako např.

  stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a dopravu, pohyblivá pracovní doba, půlroční odměny a plno firemních akcí (soustředění na horách, vánoční večírek, garden party, bowling, sportovní akce a další).

 • případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail : info insolvencyproject.cz, do předmětu uveďte název pozice.
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost