Doručovatel letáků a adresných zásilek pro město Písek
Mediaservis, s.r.o.
Písek, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáte pravidelný a stabilní přivýdělek? Jste zodpovědný a spolehlivý člověk? Rádi se pohybujete venku? Chcete si práci plánovat podle sebe?

Chcete brigádu na dva až čtyři dny v týdnu? Pokud ano, tak pro naši společnost hledáme právě Vás nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího doručovatele letáků a adresných zásilek.

Preferujeme bydliště v těchto lokalitách : ulice 17.listopadu Roháčova B.

Němcové Rokycanova Harantova Rašínova Holečkova Legionářská Žižkova třída Komenského Co Vás čeká a nemine? dostanete svěřenou lokalitu a sami si určíte, kudy a jakým způsobem svěřené zásilky roznesete letáky, dopisy a vše potřebné k roznosu Vám zavezeme až domů na roznos dostanete dva dny a je jen na Vás, kdy vyrazíte, zvládnout to můžete i během pár hodin Požadujeme : Bez čeho se neobejdete : pozice je vhodná od 16 let po ukončení základní školní docházky hledáme ty, kterým nevadí pravidelný pohyb po venku důslednost a základní orientační smysl jsou pro výkon práce důležitou součástí Do odpovědi vždy uvádějte Vaše jméno, celou adresu a telefonní číslo.

Nabízíme : Čím Vás odměníme : pravidelný a stabilní přivýdělek na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti platí, že čím více roznesete, tím více si vyděláte práci je možné přizpůsobit Vašim časovým možnostem pohyb po čerstvém vzduchu a čistou hlavu nástup možný ihned Na čem s námi budete pracovat : Naším cílem je vytvořit nejspolehlivější a nejlepší službu pro roznos novin a adresných i neadresných zásilek.

Jako společnost Mediaservis s.r.o.

máme 12 středisek a v současnosti již na 10 000 doručovatelů, jejichž počet stále navyšujeme.

Staňte se naším kolegou a pojďte růst s námi.

Těšíme se na Vás! Vzdělání : vysokoškolské, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, základní, vyučení Typ pracovního poměru : Brigády, Zkrácený úvazek, Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost