VEIDEC vyvíjí, vyrábí a prodává chemické výrobky nejvyšší kvality a špičkové technologie pro servis, údržbu a výrobu. Naše produkty jsou určeny specialistům v technických, výrobních, průmyslových, servisních, opravárenských a strojírenských provozech. Obsluhujeme trhy v 17 zemích a neustále se rozrůstáme. Naše logo není zelené pro nic za nic. Chceme zelenější svět, proto ekologicky žijeme i myslíme. Sortiment našich produktů rozvíjíme s nejvyšší odpovědností vůči životnímu prostředí a dodržujeme přitom veškeré příslušné právní předpisy. Používáme minimum hnacího média a rozpouštědel a maximum toho nejkvalitnějšího obsahu. Nechceme plýtvat obalovým materiálem a vytvářet víc odpadu, než je nutné. Přírodu máme rádi, takže upřednostňujeme šetrnost a efektivnost. Přijď se přesvědčit.
VEIDEC
Hradecká, Pardubice
před 36 dny

VEIDEC vyvíjí, vyrábí a prodává chemické výrobky nejvyšší kvality a špičkové technologie pro servis, údržbu a výrobu. Naše produkty jsou určeny specialistům v technických, výrobních, průmyslových, servisních, opravárenských a strojírenských provozech.

Obsluhujeme trhy v 17 zemích a neustále se rozrůstáme.

Naše logo není zelené pro nic za nic. Chceme zelenější svět, proto ekologicky žijeme i myslíme. Sortiment našich produktů rozvíjíme s nejvyšší odpovědností vůči životnímu prostředí a dodržujeme přitom veškeré příslušné právní předpisy.

Používáme minimum hnacího média a rozpouštědel a maximum toho nejkvalitnějšího obsahu. Nechceme plýtvat obalovým materiálem a vytvářet víc odpadu, než je nutné.

Přírodu máme rádi, takže upřednostňujeme šetrnost a efektivnost. Přijď se přesvědčit.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost