Prodavač/ka v obchodě s tabákem, časopisy a dopl.zboží
VALMONT CR, spol. s r.o.
Lety, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro VALMONT CR, spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Pražská 459, Dobřichovice (Lety), 25229
  • Přidáno : 30.10.2018
  • Prodavači v prodejnách :

    VALMONT CR, spol. s r. o. je provozovatelem sítě exkluzivních prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu.

    Kromě klasických prodejen a kiosků se specializuje na obchody typu shop in shop v řetězcích supermarketů a nákupních centrech.

    Mimo běžného, výše uvedeného sortimentu se úzce specializuje na prodej prémiových doutníků z Kuby, Nicaragui, Dominikánské republiky, Kostariky aj.

    dnešní době společnost VALMONT CR, spol. s r.o. vlastní či provozuje síť více než 100 prodejen na celém území České republiky.

    Očekáváme :

  • komunikativní a energickou osobnost, příjemné vystupování
  • schopnost jednat se zákazníky a ochotu učit se novým věcem
  • prodejní zkušenosti a znalost sortimentu výhodou
  • znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu
  • Nabízíme :

  • zázemí silné a prosperující společnosti
  • propracovaný motivační systém odměňování
  • možnost osobního růstu
  • kvalitní zaškolení
  • Náplň práce :

  • maloobchodní prodej našeho sortimentu
  • práce na pokladně s hotovostí
  • koordinace aktivit týkajících se chodu a image prodejny
  • poradenství zákazníkům
  • případě, že Vás nebudeme kontaktovat během 3 týdnů, vybrali jsme si jiného kandidáta, který lépe odpovídá našim požadavkům.

    Vyžadované vzdělání : Nižší střední