Kreativec výtvarného papírnictví Valašské Meziříčí
Ing. Petra Halaštová
Valašské Meziříčí, CZ
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Ing. Petra Halaštová .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Poláškova 1531, Valašské Meziříčí 1 (Valašské Meziříčí), 75701
  • Přidáno : 10.7.2018
  • Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační :

    Nástup možný ihned.

    Požadavky na zaměstnance : kreativní a tvůrčí člověk s pozitivním přístupem k práci lidem a životu!!! Příjemné vystupování.

    Schopnost a ochota komunikace se zákazníky či klienty. Znalost práce v obchodě výhodou. Znalost papírenského zboží výhodou.

    Náplň práce : samostatný návrh výrobku (musí být použito zboží z prodejny), samostatná výroba, prezentace výrobků, popis výrobního postupu (psaná forma včetně fotografií zpracování ve word + pdf), tvorba příspěvků na facebook, tvorba příspěvků na Instagram, pořádání a vedení prezentačních akcí zboží na prodejně (pískování s dětmi a rodiči, ukázka krasopsaní s brush popisovači, tvoření s razítky, tvoření přáníček apod.

    organizování a pořádání akcí tvoření pro veřejnost s odbornými lektory (malování plána, malování a razítkování na trička, malování hedvábí, výroba přání apod.

    zodpovědnost a organizování prezentací prodejny na veřejně pořádaných akcích (den dětí, oslavy města, apod., organizování a vedení "tvoření s dětmi" ve školách a školkách, prodej zboží a produktů na prodejně.

    Nabízíme : záruka dlouhodobé a stabilní práce, možnost růstu.

    První kontakt : životopisy zasílejte do 30.7.2018 na e-mail : petra azhcz.cz

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)