SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK
Návrat, o.p.s.
Liberec, Česká republika
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Návrat, o.p.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Široká 304 / 68, Liberec 7 (Liberec), 46007
  • Přidáno : 15.9.2018
  • Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních :

    Náplň práce :

  • přímá, kontaktní, individuální práce s uživateli služby azylového domu - muži nad 18 let. Vedení sociální agendy, komunikace s organizacemi a institucemi.
  • Hodnocení a kontrola individuálních plánů uživatelů. Vedení týmu klíčových pracovníků. Spolutvorba metodických materiálů.

    Metodické vedení podřízených pracovníků. Zajišťování provozních záležitostí (pokladna, nákupy )

  • plný úvazek
  • pracovní dobu 8 - 16 : 30 lze individuálně upravit
  • nástup od : 1. 11. 2018
  • místo výkonu práce Azylový dům Speramus - v centru Liberce
  • Požadujeme :

  • VŠ / VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (dle zákona 108 / 2006 Sb.)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost práce v týmu včetně jeho spoluřízení
  • samostatný, aktivní a odpovědný přístup
  • tvořivé a otevřené myšlení
  • komunikační a organizační schopnosti
  • orientaci v sociální problematice
  • praxe v oboru vítána (sociální služby, neziskový sektor, cílová skupina sociálně vyloučení)
  • ochotu učit se novým věcem
  • Nabízíme :

  • možnost realizace vlastních vizí
  • zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení)
  • další vzdělávání v oboru, praxe, stáže
  • možnost seberealizace v oblasti poskytování služby i v oblasti projektových záměrů
  • smysluplnou, zajímavou a různorodou práci v profesionálním týmu
  • supervizi a odborný dohled
  • Nástupní plat 20000 - 27000 (dle délky praxe), po zapracování + až 4000
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • Nutnou podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu (proč chcete u nás pracovat, co můžete klientům a týmu nabídnout, zkušenosti s cílovou skupinou atd.

    na e-mail : info opsnavrat.cz

    Kontaktní osoba : Robert Prade, mobil : 702 183 138, tel. : 485 103 141.

    Vyžadované vzdělání : Vyšší odborné

    Hrubá mzda : 20 000 27 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.