PROJEKTOVÝ MANAŽER
AC Jobs
Blansko
před 6 dny

Máte vysokoškolské vzdělání va jste zkušený Projektový manažer? Není Vám cizí plánování, logistika, Supply chain a práce s interními systémy?

Nebojíte se vedení projektů v globálním měřítku? Domluvíte se anglicky a chcete jazyk využívat na denní bázi? Uvažujete nyní o profesní změně?

Pokud ano, tak mi zašlete svůj životopis a začněte pracovat jako PROJEKTOVÝ MANAŽER v mezinárodní společnosti!

Pracovní náplň

  • Řízení a podpora konečných obchodních procesů
  • Zavádění, modrnizování a integrace systémů, podporující obchodní procesy organizace
  • Neustálé zlepšování a udržování procesů
  • Testování a upgradování systémů a procesů
  • Kooperace na projektech od jejich založení až po realizační fázi
  • Spolupráce napříč společností
  • Starost o spokojenost zákazníků
  • VŠ vzdělání
  • Praxi min. 5 let z pozice Projektový manažer
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti se Supply Chain, logistikou a plánováním
  • Znalost interního systému (např. ERP, SAP, QAD)
  • Umění vést projekty
  • Ochotu cestovat (10 - 25%)
  • Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Týen dovolené navíc
  • Příspěvky na penzijní přip.
  • Moderní pracovní prostředí a přístup firmy
  • Stravování v rámci firmy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Možnost absolvování jazykových a vzdělávacích kurzů atd.
  • Požádat