Obchodní manažer - dodávky technologií pro potravinářský průmysl
Dobrá práce.cz
Královéhradecko (okres Hradec Králové), CZ
před 2 dny
source : Dobrá práce.cz

Baví Vás obchodovat?

Máte technické zaměření?

Hledáme zkušeného obchodníka pro oblast dodávek technologií pro potravinářský průmysl.

  • SŠ, VŠ vzdělání - strojní, obchodní, potravinářské,
  • alespoň 3 roky v obchodní činnosti - nejlépe dodávky průmyslových technologií, inv. celků, technických řešení,....
  • nutné zkušenosti z obchodování, nejlépe v oblasti dodávek technologií, technologických celků pro potravinářský nebo chemický průmysl,
  • samostatné řešení obchodních případů, organizační a komunikační dovednosti,
  • velmi dobrá obchodní angličtina,
  • Nabízíme :

  • dlouhodobou perspektivu uplatnění u ryze české výrobní společnosti,- možnost cestovat do zahraničí, účast na veletrzích výstavách-
  • možnost seberealizace, - osobní i odborný růst

  • odpovídající mzdové ohodnocení, závislé přímo na výsledcích (fix + až 30% bonus + cílové odměny)- hlavní pracovní poměr, nástup ihned, případně dohodou
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění a dopravu, obedy za 26,- Kč. (není auto - zatím)
  • Pracovní náplň

  • obchodní činnost v oblasti dodável potravinářských technologií v tuzemsku i v zahraničí,- zpracování a odpovědnost za správnost vypracování nabídky na dodávky technologií, -
  • odpovědnost za plnění a zpracování obsahově správné nabídky v daném termínu,- vypracování smlouvy, kontraktu, cenotvorba, smlouva se subdodavateli,-

    dohled a kontrola nad průběhem obchodního případu, spolupráce s konstrukcí a výrobou, - vyřizování případných reklamací v souladu se směrnicemi, navrh nápravných opatření, -

    organizace schůzek a jednání se zákazníky, řešení a vyhodnocení připomínek zákazníků, - evidence poptávkové dokumentace, nabídek, kalkulací, objednávek a smluv v elektronické podobě,-

    práce v systému CRM,- provádění prezentací ve výrobě pro zákazníka,- provádění činnosti projektového manažera - sledování zakázky od nabídky až po realizaci Plat : 50.

    000 - 100.000 Kč ( dle výsledků)

    Město : Královéhradecko