Prodejce
Electro World s.r.o.
Plzeň, Česká republika
před 7 dny

Společnost Electro World, s.r.o. je jedním z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů v České republice.

Je dceřinou společností slovenské firmy NAY, a.s. a v současnosti tak zákazníci mohou využít služeb celkem 18 velkoprodejen Electro World v České republice a 36 prodejen Nay Elektrodom na Slovensku.

Electro World má unikátní firemní kulturu, která je charakteristická elánem a nadšením lidí, kteří ve společnosti pracují.

Pro další rozvoj hledáme nové zaměstnance, kteří mají chuť pracovat a chtějí se stát součástí velké dynamické společnosti.

Chceš pracovat pro jednu z nejvýznamnějších společností na poli prodeje spotřební elektroniky a domácích spotřebičů? Potřebuješ cítit zázemí firmy s 54 prodejnami na českém a slovenském trhu?

Posílí Tě unikátní firemní kultura charakteristická elánem a nadšením lidí, kteří ve společnosti pracují? Potom je nabídka práce v Electro World, s.

r. o., určena právě pro Tebe!

CO BUDEŠ DĚLAT?

Kontakt se zákazníkem bude každodenní náplní Tvojí práce. Budeš mít zodpovědný úkol vybrat zákazníkovi správný výrobek. Tvoje rada bude vycházet z Tvých zkušeností, ke kterým přijdeš pravidelným a systematickým produktovým školením.

Postaráš se také o to, aby se zákazník na upravené prodejně cítil dobře a dokázal si rychle vybrat. Některé výrobky zákazníkovi nainstaluješ a připravíš pro používání a v případě potřeby mu také ukážeš, jak správně výrobek používat.

Pokud jsi alespoň trošku soutěživý, budeš spokojen s možností srovnávat se s Tvým vlastním osobním plánem i s výkony Tvých kolegů.

Tvé špičkové výkony dokážeme ocenit a Tvým možnostem nebudeme do cesty stavět žádný omezující strop.

JAKÝ JSI?

Jsi zdatný v mezilidské komunikaci, oplýváš vstřícností, entusiasmem a rád plníš lidem, co jim vidíš na očích. Při prodeji se cítíš jako ryba ve vodě a zvládáš lidem vysvětlit, co pro ně je dobré a co naopak horší.

Budeme rádi, pokud máš takové zkušenosti, ovšem podmínkou pro Tvé přijetí to není. Velmi rádi Tě komunikovat s lidmi naučíme.

Dokážeš se motivovat ke skvělým výkonům a soutěživost patří do Tvého běžného repertoáru. Samozřejmě ovládáš základní práci s počítačem.

Práce pro Tebe může být i zábavou a těšíš se, že se naučíš spoustu nových věcí.

JAKÉ JE TO U NÁS?

první řadě Tě přivítáme v přátelském kolektivu a neformální atmosféře. Na samém začátku projdeš důkladným zaškolením. Pro Tvé technicky založené srdíčko máme připravenou možnost být mezi prvními, kdo uvidí a vyzkouší si nové výrobky a technologie.

Pracovat budeš v moderním a čistém prostředí atraktivního řetězce se špičkovými značkami. Vyděláš si tolik, kolik si budeš chtít vydělat -

záleží na tvém pracovním nasazení a schopnosti prodat.

CO JEŠTĚ TI NABÍZÍME?

Tvou soutěživou osobnost oceníme možností využívat rozsáhlého množství sportovišť s velmi výraznými slevami. Pokud se zamiluješ do nějakého výrobku, který u nás budeš prodávat, budeš mít možnost pořídit si jej za zvýhodněnou cenu.

Poskytneme Ti zaměstnanecký úvěr nebo kreditní kartu. Tobě a Tvým nejbližším zprostředkujeme možnost velmi výhodného volání u mobilního operátora.

Dáme Ti příspěvek na stravování. Do práce Tě oblékneme do košile a po čase Ti přispějeme i na další oblečení.

Cítíš, že je to to pravé? Pošli nám svůj životopis a motivační dopis na níže uvedenou adresu.

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Mzda

21000-30000 Kč / měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost