SOUSTRUŽNÍK
AC Jobs
Jihomoravský kraj
před 12 dny

Rádi byste pracovali v perspektivní společnosti v Brně, která nemá nouzi o zakázky? Nevadí vám pracovat na 3 směny? Orientujete se v technických výkresech?

tomto případě jste pro nás ideální kandidát! Mezinárodní společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá do svého týmu pracovníka na pozici : SOUSTRUŽNÍK (25-27.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Práce na klasickém soustruhu
  • Kontrola kvality vyrobených součástek
  • Čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • Práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost s konvenčním soustruhem
  • Orientaci v technických výkresech
  • Ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Závodní stravování, penzijní připojištění
  • Práci v čisté výrobě
  • Jedná se o zaměstnanecký poměr přímo ve firmě (nejde o agenturní zaměstnání)
  • Požádat