Technická podpora pro traktory CASE a NEW HOLLAND
AGROTEC a.s.
  Hustopeče, CZ
před 20 dny

Pracovní náplň

Zúčastníte se školení přímo u výrobců v zahraničí, budete zpracovávat podklady a technické informace k výrobkům, na základě kterých budete poskytovat technickou podporu (diagnostiku a pomoc) při řešení závad v terénu.

Požadujeme

Máte ukončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitou technického směru a případně máte praxi v technické oblasti (výhodou, ne podmínkou).

Jste komunikativní a týmoví hráči, hovoříte plynule anglicky. Práce s počítačem je pro Vás hračka. Máte zájem se dále rozvíjet a uplatnit se v zemědělském oboru.

Nabízíme

Nabízíme Vám náročnou a zodpovědnou práci ve stabilní a perspektivní společnosti s možností dalšího rozvoje. Notebook a telefon jsou jasná věc.

Pro svoje zaměstnance máme zajištěný program benefit plus a další výhody.

 • souladu s ustanovením zákona č. 101 / 2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení.
 • Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

  pracovního vztah pracovní smlouva

  úvazek práce na plný úvazek

  požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)

  společnost AGROTEC a.s., Brněnská 74, Hustopeče (Ič 544957)

  provozovna Hustopeče, Hybešova 14

  odpovědná osoba Simona Ševčíková

  číslo nabídky 3267

  Požádat
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost