AUTOMECHANIK V DOLNÍCH SLOVĚNICÍCH
CORAX spol. s r.o.
Dolní Slověnice, CZ
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro CORAX spol. s r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Dolní Slověnice , Lišov u Českých Budějovic (Dolní Slověnice), 37372
 • Přidáno : 26.7.2018
 • Mechanici a opraváři osobních automobilů :

  Česká společnost s více než 20 letým působením na českém trhu hledá vhodného kandidáta na pozici automechanika do firemního sevisu v Dolních Slověnicích u Lišova.

  Náplň práce : stanovení diagnózy poruch, provádění oprav a výměny jednotlivých součástí, podskupin a skupin součástí a jejich příslušenství, provádění nastavovacích a seřizovacích prací na mechanických, hydraulických a pneumatických dílech vozidel, montáž dílů automobilového příslušenství.

  Pracovní doba : krátký, dlouhý týden (7 : 00 hod. - 19 : 00 hod.).

  Co Vám můžeme nabídkout : příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv, kvalitní pracovní zázemí, motivační platové ohnodncení, podporu ve vzdělávání a doporučení kontrétních kurzů i lektorů, mobilní telefon, stravenky, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS, slevu na práci a náhladní díly při opravě osobnoího automobilu ve firemním servisu, pravidelné teambuildingové akce, firemní akce, školení

  Co Vás čeká : budete pracovat v dopravní společnosti, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují, slibujeme, že se nebudete nudit, budete řešit různorodé požadavky technického oddělení.

  Co požadujeme : praxe automechanika, znalost v oboru LKW výhodou, ŘP sk. B, C výhodou, zodpověnou osobu se svědomitým přístupem k práci.

  Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)

  Hrubá mzda : 23 000 25 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost