Stavební technik
RenoFarmy
Klimkovice, CZ
před 4 dny
source : HyperMedia, a.s.

Obory : Stavebnictví, architektura

Typ pracovního vztahu : HPP

Nabízená výše platu : neuvedeno

Datum nástupu : kdykoli

Počítačové znalosti : neuvedeno

Popis pozice

Je pro Vás stavařina více koníčkem než prací? Považujete se za odborníka ve své profesi? Chcete se podílet na realizaci nových projektů v rozrůstající se české firmě?

Pokud jste odpověděli třikrát ANO, tak tady máme něco právě pro Vás!Jsme soukromá česká skupina RenoFarmy a jak již naznačuje náš název, zabýváme se zemědělstvím.

Sdružujeme 13 farem v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Pěstujeme obiloviny, olejniny a cukrovou řepu, chováme dobytek na mléko i maso, provozujeme bioplynové stanice, ale také pěstujeme jablka a chmel, vyrábíme krmiva pro koně a provozujeme zahradnictví.

Naší vizí je snaha o zachování tradičního zemědělství obohaceného o moderní a inovativní postupy tak, abychom byli co nejšetrnější k přírodě a co nejlépe pečovali o nám svěřenou půdu.

Více se o nás dovíte na www.renofarmy.cz.Do naší skupiny hledáme nového kolegu a parťáka, který by nám svou odborností v oblasti stavařiny pomohl zrealizovat nejrůznější projekty.

Mezi ně patří třeba výstavba moderních velkokapacitních sil s posklizňovou linkou, robotické dojírny a také modernizace stávajících zemědělských objektů (kravíny, sklady ). Očekáváme od Vás, že

 • budete komunikovat s projektanty, zhotoviteli a dozory staveb;
 • dokážete zajistit kompletní investorskou činnost;
 • se budete podílet na optimalizaci projektové dokumentace a rozpočtů;
 • máte schopnost rychlého rozhodování a jste samostatní;
 • jste flexibilní, nebojíte se výzev a do všeho jdete naplno;
 • máte ŘP sk. B a aktivní práce na PC (excel / word) Vám není cizí. Z odborného hlediska od Vás potřebujme : alespoň 2 roky praxe v oboru stavebnictví;
 • komplexní znalosti pozemního stavitelství; znalosti a zkušenosti s betonovými konstrukcemi staveb; základní znalosti či zkušenosti se zakládáním větších stavebních celků;
 • základní znalosti se zakládáním staveb pod úrovní hladiny podzemní vody; orientaci ve výkresové dokumentaci; orientaci v rozpočtech akcí;
 • znalost programu AutoCAD. Co Vám můžeme nabídnout? oZajímavou práci, kde o překážky a komplikace nebude nouze.oNastoupíte do již rozjetého vlaku, takže Vás uvedeme do obrazu.

  oSkvělé kolegy, kteří nezkazí žádnou legraci. oCestování po našich farmách s pracovním zázemím v Klimkovicích u Ostravy.oZajímavé mzdové ohodnocení.

  oBenefity mobilní telefon, notebook, služební vůz, stravenky, firemní akce.Zaujala Vás naše nabídka?Pak nám zašlete svůj životopis a krátký (max.

  1 strana A4) dopis, ve kterém nám představte sebe a svou práci a my se budeme těšit na setkání.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost