Aplikační technik / Brno
Fronius International GmbH
Brno, Czech Republic
před 1 dnem

Máme tři divize a jednu společnou vášeň : Posouvat hranice možného. Ať už se jedná o svařovací techniku, fotovoltaiku nebo o nabíjecí techniku akumulátorů, náš cíl je jasně definován : Být inovační jedničkou.

K posílení našeho týmu v Brně hledáme kandidáty na pozici

Vaše náplň práce :

předvádění svařovací techniky Fronius koncovým zákazníkům a dealerům

technické poradenství v oblasti svařování koncovým zákazníkům a dealerům

podpora a trénink zákazníků při zavádění nových svařovacích systémů (start-up)

instalování a aktualizace softwarového vybavení svařovací techniky

organizování a provádění předváděcích akcí a školení v oblasti svařování

organizování, provádění a dokumentování svářecích testů

aktivní spoluúčast na veletrzích, zjišťování zpětné vazby z trhu

podpora při konfigurování komplexních svařovacích systémů

Požadujeme :

SŠ vzdělání technického směru

platné svářečské zkoušky základní kurzy na metody 111, 131 / 135 a 141

certifikát EWS nebo znalost dalších svářecích metod výhodou

dobré prezentační, prodejní a komunikační dovednosti

znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

pokročilé uživatelské znalosti MS Office

týmové zaměření, orientace na zákazníka

časová flexibilita, ochota cestovat, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

ochota dále se vzdělávat

Nabízíme :

perspektivní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti

mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností

důkladné proškolení na Fronius produkty, technologie a procesy

pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, odměny a bonusy, další benefity

místo výkonu práce Brno, nástup možný ihned

Chcete se stát součástí našeho týmu a vyjít vstříc úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a fotografie.