Mechanička (až 26.000 Kč)
Dobrá práce.cz
Brno , CZ
před 7 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

  • vzdělání technické výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenosti ze strojírenské výroby výhodou
  • schopnost používání technických měřidel
  • Nabídka

    Hledáme pro drobné manuální práce na 1 směnu se schopnosti pracovat samostatně i v týmu - mechaničku.

    Práce je různorodá, určitě ne jednotvárná, na 1 směnu.

  • jednosměnný provoz
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravné / stravenky (100 Kč)
  • zaškolení
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • menší pracovní kolektiv
  • lokalita : Brno - město
  • Pracovní náplň

  • sestavování jednoduchých mechanických zařízení
  • práce dle technické dokumentace
  • ruční opracovávání strojních součástí řezáním (řezání závitů)
  • příprava pro svařování, broušení, montáž mechanických zařízení
  • mytí a sušení obrobků a balení Plat : 26000
  • Město : Brno - město