Process Engineer
AD EMPLOYMENT s.r.o.
Jablonec nad Nisou, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Podílí se na vytvoření specifikací a objednávání nového strojního zařízení, stanovuje technologické postupy, účastní se posuzování a odsouhlasení konstrukce nového stroje, zajišťuje odladění a schválení nového strojního vybavení do sériového provozu, spolupracuje při tvorbě a aktualizaci PFMEA, Control Plan, Flow chart tvoří výkresy nástrojů, přípravků a Layoutu v CAD, podílí se na hledání a optimalizaci úspor v procesu, podílí se na vytváření norem.

Požadujeme : VŠ strojního zaměření. praxe min.

2 roky v automotive, znalost AJ na komunikativní úrovni; druhý jazyk výhodou, MS Office pokročilá znalost & CAD, Znalost APQP, FMEA, TPO, SPFA , Řidičský průkaz B.

Nabízíme : Zázemí mezinárodní stabilní společnosti, možnost kariérního postupu, kvalitní motivační plán, práce v přátelském kolektivu.

Vzdělání : vysokoškolské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost