Úspěšný B2B Obchodník
Alza.cz a.s.
Praha
před 11 dny

Dobré vztahy dělají dobrý byznys. Dobrý byznys dělá dobré prémie. Proč trávit čas zrovna v Alze?Protože nebudeme mrhat tvým obchodnickým talentem!Nejdříve ti ukážeme, kde je fotbálek, kulečník, úniková cesta a tvůj stůl a hned poté dostaneš i portfolio významných zákazníků, které budeš mít na starostiNemusíš mít tak obavy, že si budeš muset všechny klienty shánět sám.

Taky bys měl vědět, že se nám nyní opravdu daří a je tak ideální čas naskočit na rozjetou vlnu. A to nepřeháníme.Tvé portfolio může růst klidně i o 40 procent ročně.

A co bys jako přesně dělal?Budeš si volat a chodit na kafé s nákupčími a obchodními řediteli společností, které patří mezi naše nejlepší zákazníky a starat se o to, aby si Alzu nemohli vynachválit.

Budeš jim radit, hledat řešení na míru a samozřejmě kompletně zajišťovat jejich zakázky.Samozřejmě bude skvělé, pokud se ti podaří přivést i další velké zákazníky.

Takové úspěchy umíme náležitě odměnit. Čím nás zaujmeš?Důležité pro nás je, abys byl sympatická a komunikativní osobnost, která si rozumí s čísly a bude pro naše zákazníky příjemným a spolehlivým partnerem.

Ideálně bys měl mít alespoň 2 roky praxe ze světa obchodu, do čehož počítáme i například zkušenost z call centra.Dobře víme, že právě tam začíná spousta skvělých obchodníků a rádi jim dáme šanci dělat větší a lepší byznys.

Jak ti obohatíme život?Samozřejmě slušným platem a kvartálními odměnami podle tvých výsledků.Získáš však také hromadu skvělých kontaktů a naučíš se skutečně dobře pracovat s Excelem.

No a v neposlední řadě budeš mít slevu na vše, co Alza prodává. A toho je opravdu hodně.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost