Technické pozice JUNIOR / SENIOR
HENNLICH
Litoměřice, CZ
před 49 dny

Popis pozice

Je technika tvůj život a právě jsi dokončil technickou školu?

nebo

Máte s technikou a strojírenstvím mnohaleté zkušenosti?

Právě vás hledáme do našich technických týmů

Co by vám nemělo chybět?

  • Zájem o techniku
  • Ochota učit se nové věci
  • Schopnost kopat za tým
  • Komunikace v angličtině
  • Co u nás určitě najdete?

  • Fajn kolektiv
  • Spíše lidský přístup než excelovské tabulky
  • Otevřené dveře pro vlastní aktivitu
  • Proč si vybrat HENNLICH?

  • Několikrát jsme byli Firmou roku Ústeckého kraje
  • Získali jsme několik ocenění za péči o zaměstnance
  • Máme například i vlastní baby club
  • Umíme zapracovat absolventy i zkušené pracovníky
  • Vyberte si pozici, ve které se budete cítit nejlépe

  • Junior produktový manažer / ka energetické řetězy
  • Junior produktový manažer / ka pneumatika
  • Produktový manažer kluzná pouzdra
  • Produktový manažer lineární technika