Asistent(ka) nákupu
Fronius International GmbH
Český Krumlov, Czech Republic
před 42 dny

Máme tři divize a jednu společnou vášeň : Posouvat hranice možného. Ať už se jedná o svařovací techniku, fotovoltaiku nebo o nabíjecí techniku akumulátorů, náš cíl je jasně definován : Být inovační jedničkou.

K posílení našeho týmu v Českém Krumlově hledáme kandidáty na pozici

Vaše náplň práce :

párování faktur s dodacími listy

zadávání faktur do interního systému a jejich skenování

spolupráce s finanční účtárnou

vyskladňování výrobků v interním systému

získávání podkladů od dodavatelů, zhotovení měsíčního výkazu Intrastat

likvidace faktur za režijní materiál

spolupráce s pobočkami firmy

Požadujeme :

SŠ vzdělání ekonomického, obchodního nebo technického směru

zkušenost na obdobné pracovní pozici výhodou

velmi dobrá uživatelská znalost MS Office

mírně pokročilá znalost německého jazyka

komunikační dovednosti, svědomistost, vytrvalost, týmová spolupráce, kladný vztah k technice

Nabízíme :

SŠ vzdělání ekonomického, obchodního nebo technického směru / zkušenost na obdobné pracovní pozici výhodou / velmi dobrá uživatelská znalost MS Office / mírně pokročilá znalost německého jazyka / komunikační dovednosti, svědomistost, vytrvalost, týmová spolupráce, kladný vztah k technice

Chcete se stát součástí našeho týmu a vyjít vstříc úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a fotografie.