Všeobecní administrativní pracovníci
HR systém, s.r.o.
Praha, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro HR systém, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Českobrodská 661 / 69, Praha 9 (Praha), 19000
  • Přidáno : 6.10.2018
  • Všeobecní administrativní pracovníci :

    KONT : emailem na rajdusova hrsystem.cz

    Profil společnosti :

    Společnost HR systém, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako půjčovna profi nářadí značky HILTI ve Frýdku-Místku. V dalším období se rozšířil sortiment půjčovny především o nářadí Makita, Honda, Wacker, Wap a otevřely se další nové provozovny.

    Firma se zaměřuje na pronájem profesionální stavební mechanizace a sortiment nadále rozšiřuje dle požadavků zákazníků. Spolupracuje s firmami z celé České republiky.

    Požadujeme :

    min. SŠ vzdělání s maturitou

    výbornou znalost práce na PC (min. Word, Excel)

    anglický jazyk výhodou, ne podmínkou

    vynikající znalost českého jazyka

    komunikační a organizační dovednosti, schopnost práce v kolektivu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a příjemné vystupování

    Náplň práce :

    podpora přechodu pobočky

    evidence došlé pošty, její zpracování a příprava pošty k odeslání

    úprava a formátování dokumentů, smluv a prezentačních materiálů, tj. zodpovědnost za finální podobu dokumentů (v případě smluv jejich kompletace před podpisem)

    vyřizování emailů, telefonáty, komunikace s klienty, kopírování, scanování

    komunikace a osobní kontakt s úřady

    další činnosti spojené s administrativou

    Zam. výhody :

    Stálá pracovní doba, prémie, stravenky

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)