ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ
AC Jobs
Jablonec nad Nisou
před 9 dny

Hledáte práci ve stabilní, mezinárodní výrobní společnosti? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Umíte udržet stroje v chodu a baví Vás elektro?

Napište! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici : ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za stroje ve výrobě
  • Provádění oprav
  • Preventivní údržba strojů a elektrozařízení
  • Práce s technickou dokumentací
  • Co požadujeme?

  • Min. výuční list v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku 50 6
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Samostatnost, pečlivost, pracovitost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Odměnu za plnou docházku
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny za návrhy zlepšení
  • Školení a profesní rozvoj
  • Požádat