Business Analyst pro Payments řešení
Groupe CGI inc.
Prague, Czech Republic
před 12 dny

Tipo de empleo : Jornada Completa

Descripción de la oferta :

Do našeho týmu, který zastřešuje payments solution po celém světě, hledáme novou posilu na pozici Business Analytika. Budete mít na starosti vícero projektů od analytické fáze až po testovací, dáme Vám možnost se rozvíjet po technické stránce a stanete se důležitou součástí našeho týmu.

  • Objektově orientovaná analýza a design
  • Návrh podnikových procesů
  • Posouzení dopadů požadavků zákazníka
  • Komunikace se zákazníkem
  • Vedení a organizace jednání s odběrateli
  • Sus futuros deberes y responsabilidades :

    Projekty v různých oblastech dodávány po celém světě (finance, telco, průmysl atd.)

  • Příležitost být nedílnou součástí celého životního cyklu projektu - analýzou, návrhem, vývojem počínaje, testováním, systémovou podporou a optimalizací konče
  • Stabilní zázemí jednoho z globálních lídrů IT poradenství
  • Podíl na zisku společnosti
  • Možnost výhodně si zakoupit firemní akcie
  • Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
  • Možnost zúčastnit se zahraničních projektů a job rotaci
  • 25 dní dovolené
  • 3 x sick day
  • Plně hrazenou dlouhodobá nemoc
  • Stravenky v hodnotě 105 CZK
  • Benefit plus program se štědrým měsíčním příspěvkem
  • Firemní snídaně, sportovní akce a jiné teambuildingové aktivity
  • Bonus za doporučení a další
  • Calificaciones requeridas para tener éxito en este rol :

  • Velmi dobrou znalost finanční domény, zejména bankovnictví a bankovních produktů (účty, kontokorent, úvěry, spoření, platební karty, typy transakcí)
  • Znalost bankovních procesů (objednávky, aktivace, deaktivace produktů, ověřování klientů, schvalování produktů a čerpání)
  • Minimálně dvouletou zkušenost s business analýzou a analýzou procesů
  • Zkušenosti se zpracováním zákaznických požadavků včetně jejich sběru a analýzy
  • Znalost MS Visio případně Archimade
  • Přehled v oblasti IT technologií, trendů a platforem
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Capacidades :
  • Banca
  • Banca
  • Arquitectura de software
  • Qué esperas de nosotros? :

    Vybuduj svoji kariéru s námi.

    Digitální transformace rychle postupuje a my jsme v centru dění - podporujeme naše zákazníky na jejich cestě k digitální budoucnosti a našim profesionálům nabízíme jedinečné pracovní příležitosti.

    Za úspěchem CGI stojí talent a odhodlání našich lidí. Jako jeden tým sdílíme výzvy i úspěchy. Jako spoluvlastníci CGI máme prospěch z hodnot, které společně vytváříme.

    Staňte se součástí budování jedné z největších nezávislých IT firem na světě.

    Další informace o CGI naleznete na adrese www.cgi.com.

    Prosíme, žádná nevyžádaná agenturní doporučení.

    CGI jsou rovné pracovní příležitosti součástí naší kultury.

    Has sido referenciado para esta posición?* Si No E-mail del referenciador* Nombre del referenciador Apellido del referenciador Marcando esta casilla, das tu conformidad para contactar al member de CGI que te ha referenciado y confirmar dicha referencia, asi como información adicional.

    Para proceder con una referencia, debes proporcionar dicha authorización. Si no estas deacuerdo, por favor elimina el email del member de CGI.

  • Este campo es obligatorio.
  • Požádat