Dělník/ce
open recruitment s.r.o.
Praha, CZ
před 5 dny
source : HyperMedia, a.s.

Obory : Průmysl a výroba

Typ pracovního vztahu : HPP

Nabízená výše platu : neuvedeno

Datum nástupu : kdykoli

Počítačové znalosti : neuvedeno

Popis pozice

Do výroby polovodičových součástek hledáme vhodné kandidáty. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nejedná se o práci na výrobní lince.

Popis práce :

  • výroba je rozdělena do cca 15 samostatných úkonů a každý je trochu jiný
  • pískování, řezání, leštění, chemické čištění, kompletování, balení....)

  • při pohovoru paní mistrová kandidátovi ukáže celou výrobu a ukáže i
  • provozy, kam se momentálně hledají pracovníci a nabídne práci dle potřeby

    závodu a možností kandidáta o práci. Obecně se nejedná o fyzicky

    náročnou práci, byť někde určitá fyzička je potřeba.

    Požadavky :
  • chápavost
  • chápavost
  • ochota pracovat ve 3 - směnném provozu
  • Nabízíme :
  • práci na HPP
  • práci od pondělí do pátku
  • nástupní mzda 21190 Kč (19560 Kč + min. prémie 1630 Kč)
  • nadstandardní příplatky (10 Kč / hod. na odpolední směnu, 16 Kč / hod. noční,
  • na některých pracovištích 5 nebo 10 Kč / hod. za povahu práce)

  • 25 dní dovolené
  • 70 Kč stravenky
  • Požádat