ŘIDIČI MEZINÁRODNÍ DOPRAVY
Luděk Volšička
Česká republika, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Luděk Volšička .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • Přidáno : 30.8.2018
 • Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel :

  ŘIDIČI MEZINÁRODNÍ DOPRAVY, na práci DE-F C+E- Nabídka

  Přijmeme spolehlivé řidiče C+E s praxí minimálně 2 roky z okolí Klatov, Železné Rudy, Sušice. Jedná se o rozšíření stálé spolupráce pro našeho dlouhodobého klienta.

  Vozidla Renault Premium i Range T + plachta nebo s paletovým košem nebo Lowdeck. Jezdí se D-92,93,94,84-F a zpět, Vlastní auto celý měsíc-

  Nestřídá se. Mýto platíme na fakt. Doprava přes hranice do zahraničí k autu a zpet vaším vozem - proplácíme PHM. Komunikace s CZ dispečerem, Požadujeme : Dobré prac.

  nasaz, dig. kartu, výpis z RT, psychotesty. Jsme zdravá, nezadluž., rodinná, dynamicky se rozvíjející fa fungující na trhu již 19 let se 100 vozy.

  Slušné chování. Výplata 14.tého pravidelně, vozy Renault Premium v automatu a už i nové Range T, návěsy v XL normě,vše do 3 let stáří, nástup možný IHNED. Průkaz ADR výhodou

  KONTAKT : Volšička Luděk, tel. : 603475189,737852636, e-mail : volsa volny.cz, martin.ruzicka volsatrans.cz

  Vyžadované vzdělání : Nižší střední odborné

  Hrubá mzda : 42 000 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost