TECHNICKÝ PRACOVNÍK PRO ODD. MARKETINGU
AC Jobs
Brno
před 6 dny

Chcete pracovat ve stabilní zahraniční společnosti v Brně? Máte vystudovanou SŠ nebo VŠ technického směru? Chcete při práci využít angličtinu?

Pak hledáme právě Vás! Úspěšná výrobní společnost přijme do svého týmu kandidáta / ku na pozici : TECHNICKÝ PRACOVNÍK PRO ODD.

MARKETINGU (28-32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce s technickou dokumentací
  • Technická podpora marketingového oddělení
  • Spolupráce při tvorbě katalogů a návrhů úprav pro firemní web
  • Práce s technickou dokumentace pro zákazníky
  • Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Alespoň základní znalost technické a výkresové dokumentace
  • Komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • Praxi ve strojírenském nebo elektro oboru výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Co nabízíme?

  • Stabilitu mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Požádat