MANAŽER KVALITY A REGULACÍ
AC Jobs
Blansko
před 4 dny

Jste zkušený člověk, který již několik let pracuje v oblasti kvality ve strojírenském či chemickém průmyslu? Máte aktivní znalost anglického jazyka a chcete jej při práci využívat?

Orientujete se v ISO normách, směrnicích, v Lean a dalších nástrojích kvality? Tak mi zašlete svůj životopis, změňte svůj profesní život a začněte pracovat jako MANAŽER KVALITY A REGULACÍ.

Pracovní náplň

  • Zdokonalování procesů jádra QA
  • Řešní problémů v oblasti kvality
  • Lean vedení
  • Řízení a vedení KPI ve společnosti
  • Sledování spokojenosti zákazníků
  • Účast na zákaznických a interních auditech
  • Řízení lokalit zodpovědných za EHS a bezpečnost
  • Co požadujeme?

  • Praxi cca 10 let v kvalitě a zkušenosti s regulací
  • VŠ vzdělání technického nebo chemického zaměření
  • Znalost norem ISO 9001 / 14001 a směrnic
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu občas vycestovat (ve výši cca 10%)
  • Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na pojištění
  • Nové a příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvky na stravování
  • Podporu při sportu
  • Možnost absolvování jazykových a vzdělávacích kurzů
  • Požádat